FaktúraOnline.sk
Fakturujte online, rýchlo a bezpečne
Vystaviť faktúru
Zadarmo. Online. Za 30 sekúnd.

Ako kontaktovať podporu FakturaOnline.sk

Ako kontaktovať podporu FakturaOnline.sk

Pre všetkých existujúcich i budúcich klientov funguje niekoľko kanálov, ktoré pomáhajú s hladkým procesom fakturácie s FakturaOnline.sk, a tiež prípadnými otázkami.

Online chat s podporou

Priamo na webových stránkach FakturaOnline.sk je možnosť využiť chatovacie okno s podporou. V pravom dolnom rohu je oranžové tlačitko Nápoveda, kde je možné po rozkliknutí napísať danú otázku.

Podpora FakturaOnline.sk

FakturaOnline.sk e-mail support

V prípade, že klient nenájde odpoveď na svoju otázku v manuáloch, je ďalšou komunikačnou cestou e-mail: [email protected].

Zákaznícky servis podpory FakturaOnline.sk je pripravený odpovedať na všetky otázky a riešiť prípadné problémy v čo najkratšom čase. Neváhajte sa na ne obrátiť.

Blog a sociálne siete

Medzi ďalšie komunikačné kanály, ktoré FakturaOnline.sk využíva na informovanie verejnosti o novinkách a prípadných chystaných technických zmenách, patrí aj Facebookový profil a blog. Na blogu nie sú len novinky o samotnom nástroji, ale aj základné informácie o fakturáciách, daniach a všeobecne sa snažia pomôcť s orientáciou vo finančnom systéme.

Často kladené otázky

Na webových stránkach FakturaOnline.sk sa tiež nachádza sekcia často kladených otázok, kde nájdete rýchlu odpoveď na množstvo otázok.

Ďalšie články na tému

Začnite fakturovať ZADARMO na FakturaOnline.sk
Vystaviť faktúru